…kā pie tām tikt?
Vai Akaši hronikas ir kāda kosmiska bezgalīgu kartotēku krātuve bezgalīgos gaiteņos un kaudzēs? No kurienes radies šis jēdziens? Vai šie ieraksti eksistē laikā un telpā kā galaktikas internets? Kā mēs varam piekļūt Akaši hronikām?
Lai gan daudzi šo jēdzienu apraksta un skaidro dažādi, būtībā tiek uzskatīts, ka Akašiskie ieraksti ir katras dzīvās būtnes domas, vārdi un darbi - labi, slikti un briesmīgi - visos laikos: pagātnē, tagadnē un nākotnē. Tie, kas ir iepazinušies ar šiem ierakstiem, stāsta, ka tajos nav nekāda sprieduma vai nosodījuma - tie vienkārši esot ieraksti par katras dvēseles ceļojumu cauri bezgalībai.
Viena no pirmajām atsaucēm uz Akaši hronikām mūsdienās bija teozofiskās kustības dibinātājas Helēnas Blavatskas teiktais 19. gadsimta beigās. Teosofija ir ezotēriska ticības sistēma, kas ietver austrumu reliģiju filozofiskās nostādnes, vienlaikus apgalvojot, ka "nav augstākas reliģijas par Patiesību". Blavatska apgalvoja, ka par ierakstiem uzzinājusi no tibetiešu mūkiem jeb "mahatmas", kuri sacīja, ka ierakstus var atrast "akāšā" jeb "akasa", kas sanskritā apzīmē astrālo gaismu jeb ētera elementu austrumu ticības sistēmās. Šis piektais telpas elements tiek uzskatīts par realitātes pamatstruktūru, no kuras rodas visi pārējie elementi - materiālās realitātes avots. Austrumu ideja par karmu ir viens no svarīgākajiem Akaši hronikas aspektiem. Šie "senās gudrības meistari", kā viņus dēvēja Blavatska, mācīja viņai gaišredzību, psihiskās spējas un astrālo projekciju. Viņa izmantoja šos instrumentus, lai novadītu informāciju no akāšiskajiem ierakstiem, un izveidoja plašu teosofu pulku, tostarp slavenus teosofus.
Arī metafiziķis Rūdolfs Šteiners atsaucās uz Akaši hronikām, apgalvojot, ka katra darbība, vārds un doma atstāj pēdas ēteriskajā sfērā. Mūsdienu fiziķis Ervins Lāšlo (Ervin Laszlo) pēta Akašas jēdzienus no zinātnes viedokļa, secinot, ka Akaši satur tādus cilvēcisko ideālu paraugus kā harmonija un līdzsvarotība. Tas atspoguļojas viņa "Akašas paradigmā", ko viņš saista ar cilvēka evolūcijas procesiem.
Tie, kas atbalsta Akaši hronikas modeļus, bieži atsaucas uz Dzīvības grāmatu, kas pirmo reizi minēta Vecajā Derībā (2. Mozus). Bībeles Raksti apgalvo, ka debesīs tiek glabāts ieraksts par katru dzīvi, un tieši pēc šiem ierakstiem tiek spriests par dvēselēm.
Akašiskā lauka izpētei lielu uzmanību savos rakstos un darbos pievērsa arī Edgars Keiss. Keiss Akasī pētījumos apgalvoja, ka nefiziskajā eksistences plānā ir informācijas krātuve, kurā tiek saglabāti ieraksti par katras dvēseles pagātni, tagadni un nākotni. Mūsdienās Keisa lasījumi ir vieni no pazīstamākajiem.
KĀ PIEKĻŪT AKAŠI HRONIKĀM?
Google meklētājā, tiek iegūti 4 270 000 000 rezultātu par to, kā tikt līdz šiem ierakstiem. Desmitiem Youtube guru piedāvā saturu "Kā piekļūt Akašiskajiem ierakstiem", kā arī hipnozes programmas, apgalvojot, ka tās aizved klausītājus tieši uz kosmosa svētajām dzīlēm.
Tie, kas piekļūst ierakstiem, ziņo, ka meklētāji var satikt gidus, eņģeļus un aizkulišu spēlētājus. Šķiet, ka galaktiskā bibliotēka ir labi nokomplektēta. Daži saka, ka piekļuve ierakstiem ir sava veida čenelings, citi - ka informāciju saņem sapņos.
1. Izlem, ko vēlies uzzināt. Vai ir konkrēts jautājums? Pamēģini veltīt nedaudz laika nolūka noskaidrošanai, iespējams, rakstot savas domas ar apziņu, ka nav "nepareizu" jautājumu vai nolūku – Tu vari jautāt, ko vēlies, bet ne vienmēr vari saņemt atbildi. Ja nav nekas konkrēts, tik un tā definē savu nodomu, kas varētu būt šāds: "Es gribu pārliecināties par Akaši hroniku eksistenci" vai "Es gribu piedzīvot Akašisko ierakstu valstību."
2. Kad esi gatavs, skaidri formulē savu nodomu un lūdz, lai Tev palīdz visi gidi, neatkarīgi no tā, vai tos pazīsti vai nē.
3. Izmanto jebkuru meditācijas praksi, ko vēlies, lai ieietu relaksētā, atvērtā stāvoklī – dod sev laiku, lai ļautu savai enerģijai nostabilizēties un centrēties. Lūdz, lai tiktu ļauts piekļūt ierakstiem saistībā ar Tavu jautājumu - tagad paliec atvērtā, uztverošā stāvoklī, ļaujot informācijai ienākt Tavā apziņā. Tā var būt vizuāla vai audiāla, vai arī nākt gida vai eņģeļa veidā.
4. Kad esi gatavs, pabeidz sesiju un velti laiku pieredzes pierakstīšanai. Vai saņēmi piekļuvi? Ja nē, nekas - daudziem ir nepieciešams vairāk nekā viens mēģinājums, lai noskaņotos. Pat ja Tev šķiet, ka nekas nav noticis, pieraksti visus iespaidus vai domas - retrospektīvais skatījums var atklāt vairāk, nekā gaidīts.
PATĪKAMU CEĻOJUMU!